Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Sokółka

PGE Obrót S.A. informuje Klientów, że z dniem 1 listopada 2013 r. nastąpiła zmiana lokalizacji Biura Obsługi Klienta Sokółka.

Dotychczasowi Klienci BOK w Sokółce obsługiwani są we wszystkich Biurach Obsługi Klienta na terenie działania PGE Obrót S.A. Oddział Białystok.

Najbliższe Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Białymstoku, ul. Świętojańska 12, czynne w dni powszednie w godzinach 8.00 – 19.00.

W trosce o jakość obsługi Klientów proponujemy Państwu dodatkowe wygodne teleinformatyczne formy kontaktu w postaci poczty e-mail: bok.bialystok.obrotbia@gkpge.pl oraz telefonicznej infolinii: 85/ 740 57 00.

Przepraszamy za utrudnienia mając nadzieję, że współpraca z naszą firmą będzie układała się w sposób satysfakcjonujący dla obu stron.

pgeobrot_site