Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

Sokółka

PGE Obrót S.A. informuje Klientów, że z dniem 1 listopada 2013 r. nastąpiła zmiana lokalizacji Biura Obsługi Klienta Sokółka.

Dotychczasowi Klienci BOK w Sokółce obsługiwani są we wszystkich Biurach Obsługi Klienta na terenie działania PGE Obrót S.A. Oddział Białystok.

Najbliższe Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Białymstoku, ul. Świętojańska 12, czynne w dni powszednie w godzinach 8.00 – 19.00.

W trosce o jakość obsługi Klientów proponujemy Państwu dodatkowe wygodne teleinformatyczne formy kontaktu w postaci poczty e-mail: bok.bialystok.obrotbia@gkpge.pl oraz telefonicznej infolinii: 85/ 740 57 00.

Przepraszamy za utrudnienia mając nadzieję, że współpraca z naszą firmą będzie układała się w sposób satysfakcjonujący dla obu stron.

pgeobrot_site