Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

JANÓW LUBELSKI

PGE Obrót S.A. informuje Klientów, że z dniem 1 grudnia 2013 r. nastąpi zmiana lokalizacji Biura Obsługi Klienta w Janowie Lubelski przy ul. Zamoyskiego 96.

Dotychczasowi Klienci BOK w Janowie Lubelskim będą obsługiwani we wszystkich Biurach Obsługi Klienta na terenie działania PGE Obrót S.A. w Rzeszowie.

Najbliższe Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Stalowej Woli, ul. Komisji Edukacji Narodowej 18, czynne w dni powszednie w godz. 8.00 – 17.00

Dodatkowe wygodne teleinformatyczne formy kontaktu: e-mail: bok.obrotsa@gkpge.pl oraz telefoniczna infolinia: 15/872 45 94.

Przepraszamy za utrudnienia mając nadzieję, że współpraca z naszą firmą będzie układała się w sposób satysfakcjonujący dla obu stron.

pgeobrot_site