Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

JANÓW LUBELSKI

PGE Obrót S.A. informuje Klientów, że z dniem 1 grudnia 2013 r. nastąpi zmiana lokalizacji Biura Obsługi Klienta w Janowie Lubelski przy ul. Zamoyskiego 96.

Dotychczasowi Klienci BOK w Janowie Lubelskim będą obsługiwani we wszystkich Biurach Obsługi Klienta na terenie działania PGE Obrót S.A. w Rzeszowie.

Najbliższe Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Stalowej Woli, ul. Komisji Edukacji Narodowej 18, czynne w dni powszednie w godz. 8.00 – 17.00

Dodatkowe wygodne teleinformatyczne formy kontaktu: e-mail: bok.obrotsa@gkpge.pl oraz telefoniczna infolinia: 15/872 45 94.

Przepraszamy za utrudnienia mając nadzieję, że współpraca z naszą firmą będzie układała się w sposób satysfakcjonujący dla obu stron.

pgeobrot_site