Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

KROSNO
PGE Obrót S.A. informuje Klientów, że z dniem 1 stycznia 2014 r. nastąpi zmiana lokalizacji Biura Obsługi Klienta Krosno przy ul. Hutnicza 4
Dotychczasowi Klienci BOK w Krośnie obsługiwani będą przez we wszystkich Biurach Obsługi Klienta na terenie działania PGE Obrót S.A. Oddział w Rzeszowie.
Najbliższe Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Jasło , ul. Kościuszki 12, 38-200 Jasło, w dni robocze w godzinach 8.00 – 17.00.
Dodatkowe wygodne teleinformatyczne formy kontaktu: e-mail: bok.obrotsa@gkpge.pl oraz telefoniczna infolinia: 422 222 222, w dni robocze w godzinach 8.00 – 17.00.
Przepraszamy za utrudnienia mając nadzieję, że współpraca z naszą firmą będzie układała się w sposób satysfakcjonujący dla obu stron.

pgeobrot_site