Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie w tym roku otworzy dla zwiedzających budynek główny, a w nim wystawy, warsztaty zdobienia szkła, czy koncert na kryształowych misach. Uczestnicy lubelskiej Nocy Muzeów oprócz zwiedzania Muzeum poznają tajemnice Bramy Krakowskiej, obejrzą film w Kinie pod Chmurką i specjalnie przygotowaną barwną iluminację, która ozdobi fasadę Zamku Królewskiego.

Mieszkańcy Zamościa w ramach obchodów 390-tej rocznicy powstania Ordynacji Zamojskiej i 100-lecia Energetyki Zamojskiej będą mogli odwiedzić Muzeum Zamojskie, Muzeum Fortyfikacji i Broni „Arsenał", oraz odkryć nocną stronę miasta podczas „Spaceru śladami Ordynatów Zamojskich". Z kolei Muzeum Ikon w Supraślu udostępnieni zwiedzającym ekspozycję Ikona – Obraz i Słowo. Między tym co ulotne, a wieczne. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli wykonać patrony – dekoracje podlaskich świątyń, z których powstanie wspólna wielkoformatowa praca.

W Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu koło Chęcin odbędą się warsztaty naukowe, świetlne eksperymenty, pokaz laserów przestrzennych i widowisko Led zsynchronizowane z muzyką. Warszawski oddział Spółki wraz z Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na zagadkowe zwiedzanie wystaw i XVI-wiecznych piwnic mieszczących się pod budynkiem muzeum, pokazy filmowe, konkursy z nagrodami i koncerty.

Skokobryki, laćki, kulosy? To tylko niektóre z haseł „słownika łódzkiego", które zilustrowano na plakatach  w ramach wystawy „Słownik Dobrych Łodzianizmów" w Galerii Willa w Łodzi. To tutaj w najbliższą sobotę będzie można podziwiać wielkoformatowe prace polskich ilustratorów, poznać historie wnętrz galerii i wziąć udział w konkursach.

Gdziekolwiek będziecie, serdecznie zapraszamy!

pgeobrot_site