Przychody spółki wyniosły 13,4mld zł, co pozwoliło po raz kolejny uplasować się na pozycji lidera na Podkarpaciu. Tym samym, PGE Obrót pokonała takie firmy jak Orlen Paliwa Sp. z o.o. z przychodami na poziomie 11,9 mld zł oraz Grupą Kapitałową ASSECO Poland S.A. z kwotą przychodów 7,3 mld zł.

W ubiegłym roku w portfolio PGE znalazło się kilka nowych ofert dla klientów indywidualnych przygotowanych wspólnie z partnerami z sektora bankowego, ubezpieczeniowego i urządzeń oświetleniowych. Z ofert „Energia w koncie”, „Oszczędzaj światłem” i „Energia przyszłości” skorzystało blisko 50 tys.klientów. Jednak to s

ztandarowa oferta PGE, czyli „Prąd jak Prąd”, cieszy się do dziś największym zainteresowaniem. Skorzystało z niej już ponad 300 tys. odbiorców w całym kraju. W nowej formule oferty, która bazuje na gwarancji ceny, klienci otrzymują możliwość skorzystania z usług specjalistów aż ośmiu branż.

Ranking Największych Firm Podkarpacia „Złota Setka" miał swoją jubileuszową 10. edycję. Jest organizowany przez Gazetę Codzienną Nowiny oraz Małopolski Instytut Gospodarczy.

pgeobrot_site