Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie o specjalizacji elektroenergetyka.

W latach 1983 – 1986 pracował na stanowisku technologa na Wydziale Lotniczym WSK PZL Mielec. Od 1986 roku związany z Rejonem Energetycznym Tarnobrzeg i Mielec Rzeszowskiego Zakładu Energetycznego SA (późniejsze RZE Dystrybucja Sp. z o.o., PGE Dystrybucja Rzeszów Sp. z o.o. i PGE Dystrybucja SA Oddział Rzeszów). W latach 1986 – 1990 pracował na stanowisku inżyniera ds. eksploatacji linii, a w 1990 r. objął stanowisko Kierownika Posterunku Energetycznego. W latach 2000-2007 sprawował funkcję Kierownika Oddziału Technicznej Obsługi Odbiorców. Jako Kierownik Oddziału Usług Dystrybucyjnych (w latach 2007-2012) oraz Kierownik Wydziału Usług Dystrybucyjnych (w latach 2013-2016) był odpowiedzialny za nadzór nad kompleksową Obsługą Odbiorców Dystrybucyjnych.

Ukończył szkolenia m.in. ze standardów obsługi klienta, prowadzenia kontroli nielegalnego poboru energii elektrycznej oraz prac w technologii PPN.

pgeobrot_site