Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie Filia w Rzeszowie. Ukończył podyplomowe studia „Akademia Liderów Samorządowych" na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Posiada długoletnie i szerokie doświadczenie w sprawowaniu nadzoru nad jednostkami samorządowymi i spółkami prawa handlowego.

W latach 1996 – 1998 pełnił urząd Wiceprezydenta Miasta Przemyśla. Od 1998 roku, przez 4 lata pracował na stanowisku Wiceprezesa Krajowego Urzędu Pracy w Warszawie. W latach 2001 – 2002 sprawował funkcję Dyrektora Naczelnego Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu. W 2002 r. objął urząd Prezydenta Miasta Przemyśla, który sprawował do 2018 roku. W latach 2014 – 2018 był Członkiem Zarządu Związku Miast Polskich.

Pełni również szereg funkcji związanych z działalnością społeczną. M.in. od 2002 roku jest Wiceprzewodniczącym Zarządu Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolskich, Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Federacji Regionalnych Związków Gmin i Powiatów. Jest też Przewodniczącym Zarządu Związku Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl.

pgeobrot_site