Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresów pge@rozliczenia.pl lub pge@rachunki.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i nieotwieranie załączonych do wiadomości dokumentów oraz niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

Jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie o specjalizacji elektroenergetyka.

W latach 1983 – 1986 pracował na stanowisku technologa na Wydziale Lotniczym WSK PZL Mielec. Od 1986 roku związany z Rejonem Energetycznym Tarnobrzeg i Mielec Rzeszowskiego Zakładu Energetycznego SA (późniejsze RZE Dystrybucja Sp. z o.o., PGE Dystrybucja Rzeszów Sp. z o.o. i PGE Dystrybucja SA Oddział Rzeszów). W latach 1986 – 1990 pracował na stanowisku inżyniera ds. eksploatacji linii, a w 1990 r. objął stanowisko Kierownika Posterunku Energetycznego. W latach 2000-2007 sprawował funkcję Kierownika Oddziału Technicznej Obsługi Odbiorców. Jako Kierownik Oddziału Usług Dystrybucyjnych (w latach 2007-2012) oraz Kierownik Wydziału Usług Dystrybucyjnych (w latach 2013-2016) był odpowiedzialny za nadzór nad kompleksową Obsługą Odbiorców Dystrybucyjnych.

Ukończył szkolenia m.in. ze standardów obsługi klienta, prowadzenia kontroli nielegalnego poboru energii elektrycznej oraz prac w technologii PPN.

pgeobrot_site