Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

Szanowni Państwo,

W związku z uruchomieniem nowej platformy zakupowej dla Wykonawców GK PGE informujemy, że trwa rejestracja do strefy dostawcy OnePlace firmy Marketplanet, która jest integralną częścią nowego systemu.

Ogłoszenia o prowadzonych przez spółki GK PGE postępowaniach zakupowych są publikowane w strefie PGE nowego systemu.

Działania związane z kampanią informacyjną oraz rejestracją prowadzone są przez wykonawcę – firmę Marketplanet. Zapraszamy do rejestracji pod linkiem: www.oneplace.marketplanet.pl/rejestracja?supplier=PGE

Powyższy link umożliwia Państwu bezpłatną, wstępną rejestrację Państwa firmy na platformie zakupowej Marketplanet OnePlace. Aby uzyskać pełen dostęp do procesów zakupowych i zamówieniowych PGE w przyszłości, niezbędna jest rejestracja na Marketplanet OnePlace lub kontakt z biurem obsługi klienta OnePlace pod numerem +48 22 576 87 90, gdzie konsultanci poinformują Państwa o możliwościach platformy.

pgeobrot_site