Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Szanowni Państwo,

W związku z uruchomieniem nowej platformy zakupowej dla Wykonawców GK PGE informujemy, że trwa rejestracja do strefy dostawcy OnePlace firmy Marketplanet, która jest integralną częścią nowego systemu.

Ogłoszenia o prowadzonych przez spółki GK PGE postępowaniach zakupowych są publikowane w strefie PGE nowego systemu.

Działania związane z kampanią informacyjną oraz rejestracją prowadzone są przez wykonawcę – firmę Marketplanet. Zapraszamy do rejestracji pod linkiem: www.oneplace.marketplanet.pl/rejestracja?supplier=PGE

Powyższy link umożliwia Państwu bezpłatną, wstępną rejestrację Państwa firmy na platformie zakupowej Marketplanet OnePlace. Aby uzyskać pełen dostęp do procesów zakupowych i zamówieniowych PGE w przyszłości, niezbędna jest rejestracja na Marketplanet OnePlace lub kontakt z biurem obsługi klienta OnePlace pod numerem +48 22 576 87 90, gdzie konsultanci poinformują Państwa o możliwościach platformy.

pgeobrot_site