Aktualnie, ponad 720 tys. klientów wybrało elektroniczną formę otrzymywania faktur od PGE Obrót. Ten trend jest efektem coraz większej świadomości proekologicznej społeczeństwa, jak również aktywnych działań informacyjnych i promocyjnych spółki. Dla klientów, którzy zdecydują się na przejście na PGE eFakturę, przygotowane zostały atrakcyjne rabaty w PGE eSklep.

- Troska o środowisko spotyka się z coraz większą wrażliwością i świadomością otoczenia. W PGE Obrót promujemy ekologiczne standardy. Nie tylko zapewniamy naszym Klientom dostęp do zielonej energii, ale także udostępniamy takie usługi jak eFaktura. Rozwój zielonego kierunku i budowanie świadomości w tym względzie są istotnym elementem strategii Grupy PGE, który realizujemy działając w obszarze sprzedaży detalicznej i obsługi Klienta – mówi Robert Choma, prezes zarządu PGE Obrót.

Łatwa i szybka aktywacja PGE eFaktury

PGE Obrót uruchomiła kolejny sposób aktywacji usługi za pomocą Elektronicznego Formularza dostępnego na stronie www.pge-obrot.pl oraz zapewniamyenergie.pl. Dzięki niemu wyrażenie zgody na elektroniczną fakturę jest jeszcze łatwiejsze i zajmuje tylko kilka chwil.

Wystarczy wejść na www.pge-obrot.pl/formularze/e-faktura, wskazać dla kogo ma być uruchomiona eFaktura (osoba fizyczna/firma), podać adres e-mail, numer klienta i wyrazić zgodę na otrzymywanie elektronicznego rozliczenia.

Spółka udostępniła również krótkie wideo obrazujące krok po kroku proces aktywacji elektronicznej faktury: https://youtu.be/-HJAFZ9YBsY

Elektroniczny formularz wyrażenia zgody to nie jedyny sposób, aby aktywować tę formę rozliczeń.

Można to również zrealizować w inny sposób:

• zaakceptować zgodę w eBOK www.ebok.gkpge.pl, zakładka: Ustawienia - Moje zgody;

• zadzwonić na Infolinię PGE (+48) 422 222 222 lub wysłać wiadomość na: serwis@gkpge.pl

• wypełnić formularz zgody dostępny na: www.pge-obrot.pl/efaktura i wybrać jeden ze sposobów dostarczenia:

  • zdjęcie lub skan formularza należy przesłać na adres e-mail: serwis@gkpge.pl,
  • formularz w wersji papierowej należy przesłać na adres: PGE Obrót S.A., ul. 8 Marca 6,     35-959 Rzeszów lub złożyć w dowolnym Biurze Obsługi Klienta PGE Obrót.

Dodatkowe bonusy w PGE eSklep

Klientom, którzy skorzystają z tego rozwiązania, PGE Obrót oferuje zniżkę na asortyment wiodącego polskiego producenta AGD w PGE eSklep. Szczegóły akcji znajdują się na: www.sklep.gkpge.pl. Promocja obowiązuje do końca marca 2021 r.

pgeobrot_site