Spółka zachęcając klientów do wybierania elektronicznej formy rozliczeń przygotowała również dla nich dodatkowe bonusy.

- PGE eFaktura to, oprócz łatwiejszego zarządzania płatnościami, również wymierna korzyść dla środowiska naturalnego poprzez zmniejszenie zużycia papieru. Jako odpowiedzialny sprzedawca promujemy ekologiczne rozwiązania i dodatkowo premiujemy tych klientów, którzy się na nie zdecydują. Jedną z takich form są rabaty w PGE eSklep – mówi Robert Choma, prezes zarządu PGE Obrót.

Od września Spółka uruchomiła kolejny sposób aktywacji usługi za pomocą Elektronicznego Formularza dostępnego na stronie www.pge-obrot.pl. Dzięki niemu wyrażenie zgody na elektroniczną fakturę jest jeszcze łatwiejsze i zajmuje tylko kilka chwil.

Jak aktywować PGE eFakturę?

Wystarczy wejść na www.pge-obrot.pl/formularze/e-faktura, wskazać dla kogo ma być uruchomiona eFaktura (osoba fizyczna/firma), podać adres e-mail, numer klienta i wyrazić zgodę na otrzymywanie elektronicznego rozliczenia.

Elektroniczny formularz wyrażenia zgody to nie jedyny sposób, aby aktywować tę formę rozliczeń. Można także:

• zaakceptować zgodę w eBOK www.ebok.gkpge.pl, zakładka: Ustawienia - Moje zgody

• zadzwonić na Infolinię PGE (+48) 422 222 222 lub wysłać wiadomość na:serwis@gkpge.pl

• wypełnić formularz zgody dostępny na: www.pge-obrot.pl/efaktura

Dodatkowe korzyści

Klientom, którzy skorzystają z tego rozwiązania, PGE Obrót oferuje zniżkę na wybrany asortyment w PGE eSklep. Szczegóły akcji znajdują na: www.sklep.gkpge.pl oraz www.pge-obrot.pl/efaktura.

Promocja obowiązuje do końca listopada 2020 r.

pgeobrot_site