• BASF z zieloną energią od PGE

  12.07.2021

  PGE Obrót dostarczy w najbliższych dwóch latach do BASF Polska energię pochodzącą w całości z odnawialnych źródeł energii.

 • Jeszcze szybsze zdalne zawieranie umów z PGE Obrót

  05.07.2021

  Tylko numer telefonu i adres e-mail wystarczy, żeby podpisać zdalnie umowę z największym sprzedawcą energii w Polsce. Formalności realizowane są za pomocą przyjaznej dla Klientów i bezpiecznej elektronicznej platformy.

  pge-o_platforma-elektroniczna_v3_ipk.jpg
 • Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod PGE

  27.05.2021

  PGE Polska Grupa Energetyczna przestrzega przed fałszywymi stronami internetowymi, przedstawiającymi informacje o rzekomym programie inwestycyjnym dla obywateli prowadzonym przez Spółkę.

 • Duże zainteresowanie webinarem PGE Obrót dla Klientów PZP

  29.04.2021

  Blisko 150 uczestników z całej Polski wzięło udział w pierwszym z cyklu internetowych seminariów PGE Obrót dla samorządów oraz innych jednostek, które kupują energię elektryczną w trybie prawa zamówień publicznych. Spółka wchodząca w skład Grupy PGE jest wiodącym sprzedawcą w tym segmencie Klientów.

  foto-webinar.jpg
 • PGE Obrót zachęca samorządy do eFaktury

  08.02.2021

  PGE Obrót, spółka zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii do odbiorców końcowych, konsekwentnie promuje wśród Klientów zmianę papierowej faktury na elektroniczną. Tym razem swoje działania kieruje szczególnie do jednostek samorządowych i instytucji.

pgeobrot_site