• Marka Lumi częścią PGE Obrót

  05.10.2021

  Klienci korzystający z oferty Lumi, od października br. dołączyli do grupy klientów PGE Obrót - największego sprzedawcy energii elektrycznej w Polsce. Jest to wynik połączenia spółki PGE Obrót z PGE Centrum, właścicielem marki Lumi, oferującym sprzedaż energii elektrycznej do odbiorców na rynku warszawskim.

 • PGE Obrót wsparła powstanie pomnika „Ludziom wolności”

  30.09.2021

  PGE Obrót przez Fundację PGE przekazała darowiznę na postawienie i instalację pomnika „Ludziom wolności”, który ma na celu upamiętnienie wszystkich, którzy przeciwstawiali się systemowi władzy komunistycznej. Symboliczna brama do wolności stanęła w Wołosatem k. Ustrzyk Górnych u podnóża Tarnicy.  

  fot-t-pozniak.jpg
 • PGE Obrót partnerem świętokrzyskich „Senioraliów”

  14.09.2021

  Podczas spotkania pracownicy PGE Obrót, spółki zajmującej się sprzedażą energii elektrycznej
  w Grupie PGE, informowali o tym, jak nie dać się oszukać. Opowiadali m.in. o korzyściach wynikających z korzystania z kanałów zdalnych, które dla seniorów są komfortowym rozwiązaniem.

  resized_20210908_102712.jpeg
 • PGE przypomina: Uwaga na fałszywe SMS-y

  02.09.2021

  PGE Obrót zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii apeluje o ostrożność w związku z pojawiającymi się fałszywymi wiadomościami kierowanymi do Klientów. Zawierają one informację o braku uregulowania płatności, co może spowodować wstrzymanie dostaw energii. Spółka podkreśla, jak odróżnić fałszywe SMS-y od prawdziwych wiadomości.

 • PGE razem z Klientami wspiera Fundację Gajusz

  12.08.2021

  PGE Obrót, spółka zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii do odbiorców końcowych, zachęca swoich Klientów do przejścia na PGE eFakturę i włączenia się w akcję charytatywną i wsparcie pracy opiekunek w stacjonarnym hospicjum dla nieuleczalnie chorych dzieci w Łodzi.

pgeobrot_site