Nie lubisz gromadzić dokumentów w szafkach i godzinami szukać tego jednego potrzebnego? Wybierz wygodniejszą, szybszą i bardziej nowoczesną formę rozliczeń.

Uruchom usługę PGE eFaktura i otrzymuj fakturę za energię na swój adres e-mail. Dokument elektroniczny jest uznawany przez wszystkie instytucje na równi z dokumentem papierowym.

Już dziś uruchom usługę PGE eFaktura i zyskaj dodatkowe korzyści

 

Oszczędność czasu

Faktura trafia do Ciebie w momencie wystawienia – nie musisz czekać na przesyłkę, nie musisz chodzić do banku lub na pocztę i wypełniać druków polecenia przelewu. Wszystko robisz jednym kliknięciem na swoim komputerze, bez wychodzenia z domu, w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie.

Stały dostęp

Twoja PGE eFaktura jest stale dostępna po zalogowaniu się w elektronicznym Biurze Obsługi Klienta PGE eBOK: www.ebok.gkpge.pl. Nie musisz przechowywać stosu dokumentów i pamiętać, gdzie są. W każdej chwili możesz sprawdzić fakturę z przeszłości.

Kontrola płatności

PGE eFaktura umożliwia Ci stałą kontrolę nad swoimi rachunkami, ponieważ otrzymujesz powiadomienia o zbliżającym się terminie płatności oraz o braku terminowej wpłaty.

Bezpieczeństwo

Faktury elektroniczne w systemach internetowych są chronione wybranym przez Ciebie hasłem. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że Twoje dokumenty trafią w niepowołane ręce.

Troska o środowisko

Co roku w Polscy wysyłanych jest ponad półtora miliarda faktur. Do ich wyprodukowania potrzebne jest aż 255 tysięcy drzew. Oznacza to, że na wysyłane pocztą dokumenty wycina się prawie 700 drzew dziennie! Zmieńmy to razem.