Promocyjne oferty dla obecnych i przyszłych Klientów PGE Obrót

03.10.2018

W trosce o Klientów, chcąc zapewnić im możliwość przewidywalnego konstruowania budżetu firmowego i domowego, spółka PGE Obrót przygotowała specjalny pakiet ofert. Zaoszczędzić można nawet kilkanaście procent w stosunku do ceny taryfowej.

W segmencie gospodarstw domowych stawiamy na oferty, w których oprócz ceny niższej od taryfowej, do dyspozycji Klientów jest także podstawowy lub rozszerzony pakiet pomocy fachowców. W przypadku gospodarstw domowych oszczędności można zbudować długofalowo, dobierając najlepszy produkt, adekwatny do stylu życia i profilu zużywania energii. W tym przypadku zachęcamy do rozmów z naszymi konsultantami, którzy pełniąc rolę doradców wybiorą najlepsze rozwiązanie dla konkretnego Klienta. Wspomniany upust gwarantuje stabilność oraz przewidywalność w planowaniu budżetu domowego.

Małe i średnie firmy zapraszamy do kontaktu z naszymi Biurami Obsługi Klienta i opiekunami handlowymi. Specjalne oferty i gwarancja ceny w tym segmencie Klientów, pozwolą zaplanować i ograniczyć wydatki na energię nawet przez najbliższe 2 lata.

Największe przedsiębiorstwa w decyzji o zawarciu umowy zwracają uwagę na kilka aspektów. Łączymy je razem, tak aby firmy mogły w przewidywalny sposób planować swój biznes. Proponujemy produkt indywidualny „szyty na miarę potrzeb” Klienta. W swoim portfolio posiadamy m.in. oferty z formułami cenowymi opartymi na notowaniach TGE, które dają Klientom możliwość elastycznego działania w zależności od dynamiki rynku. Gwarantujemy również wysokiej klasy opiekę indywidualną świadczoną przez spersonalizowanych opiekunów Klientów. Naszą siłą jest też bezpieczeństwo dostaw, bazujące na potencjale jednej z największych grup energetycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, będącej jednym z filarów bezpieczeństwa energetycznego Polski.

Wszystkich Klientów zapraszamy do kontaktu za pomocą Infolinii PGE (422 222 222) lub do odwiedzania jednego z 60 stacjonarnych Biur Obsługi Klienta, w celu uzyskania szczegółowych informacji i skorzystania z przygotowanych propozycji ofertowych.

Korzystne pakiety ofert skierowane są zarówno do przyszłych, jak i obecnych Klientów. Premiują też naszych długotrwałych, lojalnych partnerów.

Przypominamy również Klientom, którzy stracili dotychczasowego sprzedawcę i z mocy prawa objęci zostali sprzedażą rezerwową, że z zasady jest to rozwiązanie tymczasowe, mające zapewnić ciągłość dostaw. Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z PGE Obrót w celu podpisania nowej, możliwie najkorzystniejszej  umowy na sprzedaż energii elektrycznej opartej o oferty promocyjne, które przygotowaliśmy.