Aktualności

Filtry

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem kanałów zdalnych: e-maila, e-formularzy lub PGE eBOK.

Czytaj więcej

PGE Obrót wdrożyła zasady prostego języka w dokumentacji przeznaczonej dla klientów spółki. W tym celu udostępniła klientom nowe wzory najważniejszych dokumentów, z jakimi mają kontakt przy zawieraniu umowy ze spółką, czyli dokumentu umowy kompleksowej oraz jej załączników: ogólnych warunków umowy, klauzuli RODO i informacji dla klienta. Przygotowane, zgodnie z zasadami prostego języka, treści dokumentów gwarantują, że informacje są przekazane do klientów w sposób przejrzysty, czytelny i łatwy do zrozumienia.

Czytaj więcej

Klienci PGE Obrót, spółki z Grupy PGE odpowiedzialnej za sprzedaż energii, coraz chętniej korzystają z cyfrowych usług. Największą popularnością cieszy się eFaktura, z której korzysta już ponad 1,5 mln klientów.

Czytaj więcej

PGE Obrót przygotowało kompleksową ofertę fotowoltaiki obejmującą fachowe doradztwo, montaż i obsługę instalacji fotowoltaicznych połączoną z kredytem zero procent.

Czytaj więcej

Przed zbliżającym się Dniem Energetyka przedstawiciele PGE Obrót i PGE Dystrybucja złożyli kwiaty ku czci 43 pomordowanych mieszkańców Staroniwy. Wśród nich byli także energetycy.

Czytaj więcej

W poniedziałek, 14 sierpnia br. Biura Obsługi Klienta PGE Obrót będą nieczynne.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszych kanałów zdalnych:

- Infolinii 422 222 222 w godz. 8.00 - 17.00 (zakup energii przedpłatowej 422 222 123)

- e-maila serwis@gkpge.pl

- elektronicznego Biura Obsługi Klienta - PGE eBOK

- eFormularzy dostępnych na stronie www.gkpge.pl

Czytaj więcej

14 czerwca 2023 r. z powodu przeglądu infrastruktury technicznej niektóre Biura Obsługi Klienta PGE Obrót będą nieczynne. 

Czytaj więcej

Od 23 czerwca 2023 r. PGE eBOK jest dostępny w odświeżonej wersji. Nowa, przejrzysta szata graficzna serwisu jest spójna z kolorystyką Grupy PGE nawiązującą do hasła „PGE Prowadzimy w zielonej zmianie”.

Czytaj więcej

Dla klientów, którzy chcą złożyć oświadczenie w ramach Tarczy Solidarnościowej, PGE Obrót wydłużyła godziny pracy BOK. Placówki dla tych klientów otwarte będą dodatkowo od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-18:00.

Wydłużone godziny pracy BOK będą obowiązywać do 30 czerwca 2023 r.

Czytaj więcej