Zostań w domu i bezpiecznie opłacaj rachunki z eFakturą od PGE

09.04.2020

Już ponad pół miliona odbiorców skorzystało z wygodnej, elektronicznej formy rozliczeń. Pozwala ona płacić za energię bez wychodzenia z domu, zachowując przy tym pełną kontrolę nad wydatkami. Klientom, którzy skorzystają z tego rozwiązania, PGE Obrót oferuje zniżkę na zakupy w PGE eSklep.

Usługę PGE eFaktura najszybciej można aktywować na trzy sposoby:

  •  wyrażając zgodę w eBOK www.ebok.gkpge.pl, zakładka: Ustawienia - Moje zgody
  •  wypełniając formularz zgody dostępny na: www.pge-obrot.pl/efaktura
  •  dzwoniąc na Infolinię PGE (+48) 422 222 222 lub wysyłając wiadomość na: serwis@gkpge.pl.

- Obserwujemy stały wzrost liczby klientów, którzy zamieniają tradycyjny rachunek na eFakturę. Jest to rozwiązanie bezpieczne, nie tylko dlatego, że faktury elektroniczne w internetowych systemach są chronione hasłem, dzięki czemu nie trafią w niepowołane ręce, ale także ze względu na obecną sytuację w kraju. Możliwość pozostania w domu i zrealizowania płatności w sposób zdalny, pomaga chronić zdrowie nas wszystkich. Stąd nasza kolejna odsłona premiowania atrakcyjnymi promocjami w PGE eSklep tych klientów, dla których ważne są bezpieczeństwo, ekologia oraz komfort – mówi Zenon Wajda, wiceprezes zarządu PGE Obrót.

Klienci, którzy do 10 maja 2020 r. wyrażą zgodę na eFakturę otrzymają 20-procentowy rabat na wszystkie produkty marki TEFAL dostępne w PGE eSklep (www.sklep.gkpge.pl). Kod rabatowy, który obniża jednorazowo wartość całego zamówienia o 20 proc., zostanie wysłany na wskazany adres e-mail, ten sam, na który będą przesyłane eFaktury. Szczegóły znajdują się w regulaminie akcji promocyjnej „Rabat 20 proc. na wszystkie produkty marki Tefal w PGE eSklep”, dostępnym na stronie: www.sklep.gkpge.pl oraz www.pge-obrot.pl/efaktura.

PGE eFaktura to nie tylko oszczędność czasu i łatwy dostęp do historii płatności, ale też troska o środowisko. PGE Obrót wspólnie z Lasami Państwowymi prowadzi akcję informacyjną zwracającą uwagę na ochronę środowiska oraz gospodarkę leśną, zachęcając do wyboru elektronicznej formy rozliczeń i świadomego ograniczania zużycia papieru. W związku z tym, każda decyzja przejścia na eFakturę jest potwierdzana specjalnym certyfikatem przesyłanym do klientów drogą elektroniczną.