Informacja dla Klientów z terenu łódzkiego posiadających liczniki przedpłatowe

28.08.2019

Ze względu na konieczność przeprowadzenia planowanych prac eksploatacyjnych, które rozpoczną się w piątek 30 sierpnia od godz. 19.00 i potrwają do poniedziałku 2 września do godz. 7.00, PGE Obrót informuje, że Klienci z terenu łódzkiego (z wykluczeniem tzw. aglomeracji łódzkiej) nie będą mieli możliwości zakupu energii elektrycznej dla liczników przedpłatowych w żadnym z udostępnionych kanałów sprzedaży. Prosimy o wcześniejsze realizowanie transakcji zakupowych.

W trosce o komfort klientów i sprawną obsługę sprzedaży kodów do liczników przedpłatowych, PGE Obrót wydłuży czas pracy Infolinii w piątek 30 sierpnia do godz. 22.00

Obsługa transakcji zakupowych za pośrednictwem Infolinii PGE odbywa się pod specjalnie wyodrębnionym numerem telefonu 422 222 123. Klien­ci mogą kontaktować się z Infolinią PGE Obrót od poniedział­ku do piątku w godzinach 7.00 – 19.00 (30 sierpnia br. wyjątkowo do godz. 22.00).

Dla państwa bezpieczeństwa i wygody prosimy o wcześniejsze dokonywanie transakcji zakupowych.

 

* komunikat nie dotyczy tzw. łódzkiej aglomeracji. Zgodnie z zapisami Taryfy dla usług dystrybucji energii elektrycznej PGE Dystrybucja SA są to tereny następujących miast: Aleksandrów Łódzki, Głowno, Konstantynów Łódzki, Łódź, Ozorków, Pabianice, Rzgów, Stryków, Zgierz oraz gmin: Aleksandrów Łódzki, Andrespol, Bielawy, Brójce, Brzeziny (powiat brzeziński), Czarnocin (powiat piotrkowski), Dłutów, Dmosin, Dobroń, Domaniewice, Głowno, Ksawerów, Lutomiersk, Nowosolna, Ozorków, Pabianice, Parzęczew, Rokiciny, Rzgów (powiat łódzki wschodni), Stryków, Tuszyn, Wodzierady, Zgierz.