Energetyczny Dzień Dziecka w Biurach Obsługi Klienta PGE Obrót

04.06.2019

Spółka przygotowała konkurs dla najmłodszych, którzy wraz z opiekunami odwiedzą jedno z sześćdziesięciu Biur Obsługi Klienta PGE w całej Polsce. W tym roku zadanie polega na narysowaniu urządzenia, które do działania potrzebuje prądu. Zabawa trwa jeszcze do piątku.

Konkurs jest skierowany do dzieci w dwóch grupach wiekowych, do 4 lat oraz od 5 do 10 lat i polega na wykonaniu przez dziecko rysunku w czasie wizyty wraz z rodzicem lub opiekunem w Biurze Obsługi Klienta PGE Obrót. Spośród wszystkich prac konkursowych wyłonionych zostanie 14 zwycięzców.

 Zabawa rozpoczęła się w poniedziałek 27 maja i potrwa do piątku 7 czerwca. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 czerwca 2019 r.

 - Aktywnie uczestniczymy w życiu lokalnych społeczności, pośród który działamy. Nie zapominamy przy tym o najmłodszych, którzy często towarzyszą rodzicom, opiekunom podczas realizowania spraw w naszych Biurach Obsługi. Kontynuujemy pomysł, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem podczas dwóch poprzednich edycji, chcąc w ten sposób zauważyć i docenić plastyczny talent dzieci. Zwycięzców nagrodzimy małymi zestawami upominkowymi - mówi Mariusz Majewski, rzecznik prasowy PGE Obrót.

Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie.