Energetyczny Dzień Dziecka w Biurach Obsługi Klienta PGE Obrót

28.05.2018

Czym według dzieci jest energia? Jak sobie ją wyobrażają? PGE Obrót przygotowała konkurs dla najmłodszych, którzy wraz z opiekunami, do 8 czerwca odwiedzą jedno z sześćdziesięciu Biur Obsługi Klienta PGE w całej Polsce.

Zabawa rozpoczęła się w poniedziałek 28 maja i potrwa do piątku 8 czerwca. Konkurs jest skierowany do dzieci w dwóch grupach wiekowych, do 5 lat oraz od 6 do 10 lat, które w tym okresie, odwiedzając wraz z opiekunem jedną z placówek PGE Obrót narysują czym jest dla nich energia i z czym jest związana.

Obrazek powinien zostać podpisany przez rodzica lub opiekuna i złożony w Biurze Obsługi Klienta w trakcie wizyty. Spośród wszystkich prac konkursowych wyłonionych zostanie 14 zwycięzców. Ogłoszenie wyników nastąpi  15 czerwca 2018 r.

- Pierwsza edycja konkursu zorganizowanego przez nas w ubiegłym roku cieszyła się tak dużą popularnością, że postanowiliśmy kontynuować ten pomysł. Chcemy w ten sposób doceniać plastyczny talent najmłodszych. Dlatego dwukrotnie zwiększyliśmy liczbę dzieci, które nagrodzimy w tym roku firmowymi zestawami upominkowymi - mówi Mariusz Majewski, rzecznik prasowy PGE Obrót.

Więcej informacji o konkursie znajduje się w Regulaminie.