PGE Obrót partnerem kultowej audycji – Radio Biwak

04.07.2022

Sprzedawca energii z Grupy PGE sponsoruje najpopularniejszą letnią audycję Radia Rzeszów. Przez całe wakacje specjalny, radiowy kamper odwiedzi kilkadziesiąt miejscowości, by zaprezentować swoim słuchaczom atrakcyjne miejsca na Podkarpaciu i nie tylko.

 

Radio Biwak to audycja, która gości na antenie Polskiego Radia Rzeszów nieprzerwanie od 30 lat. Hasło przewodnie „Jedziemy dalej!” nawiązuje do ubiegłorocznego pomysłu nadawania audycji ze specjalnie do tego przystosowanego kampera.

- Radio Biwak cieszy się bardzo dużą popularnością. W ramach tegorocznej edycji odbędzie się prawie 60 audycji. Przez ponad dwa miesiące PGE Obrót będzie towarzyszyć słuchaczom w wakacyjnych podróżach. Wśród tematów na antenie nie zabraknie tych związanych działalnością PGE takich jak zielona energia, oszczędzanie energii czy też kwestii związanych z bezpieczeństwem – mówi Mariusz Rędaszka, prezes zarządu PGE Obrót.

Program będzie emitowany m.in. znad Bałtyku, z Tatr, Warszawy, Wawelu i różnych zakątków Podkarpacia. Relacje z wyjazdów pojawiać się będą również w pozostałych rozgłośniach Polskiego Radia. Dokładny przebieg podróży można śledzić w mediach społecznościowych oraz na stronie Polskiego Radia Rzeszów.

Radio Biwak zaprasza do końca sierpnia br. od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 - 12.00. Każdą audycję rozpoczyna „muzyczny starter”. Później pojawiają się goście związani z odwiedzanymi miejscami oraz poruszanymi tematami. W każdej z nich jest również dużo konkursów dla słuchaczy.