PGE Obrót rusza w drogę na spotkanie z klientami

28.06.2019

PGE Obrót, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, już po raz trzeci na czas wakacji przygotowała mobilne strefy informacyjne. Będzie można je spotkać w 23 miejscowościach na terenie5 województw.

Od 30 czerwca do 15 września pracownicy PGE Obrót odwiedzą m.in. Chełm, Zamość, Błędów, Stalową Wolę, Sieradz, Białystok, Piotrków Trybunalski, Wysokie Mazowieckie, Biłgoraj, Żyrardów. Przy okazji lokalnych wydarzeń spotkają się z mieszkańcami, opowiadając imo produktach i usługach przygotowanych dla nich przez największego sprzedawcę energii.

Bardzo ważnym elementem strefy informacyjnej jest część edukacyjna oraz działania ostrzegające klientów, zwłaszcza osoby starsze, przed nieuczciwą konkurencją i oszustami, którzy co jakiś czas podszywają się pod PGE. Seniorzy otrzymają praktyczne, małe gadżetyz instrukcją, jak nie dać się oszukać i gdzie szukać pomocy w przypadku wątpliwości.

- „Bezpiecznie, wygodnie i blisko” to hasło przewodnie tegorocznej edycji mobilnych stref informacyjnych PGE. Dobrze oddaje ono naszą troskę o klientów. Ze względu na ich potrzeby rozwijamy naszą działalność, stawiając na różne wygodne kanały kontaktu i obsługi. Widzimy, że stają się oni coraz bardziej świadomymi uczestnikami rynku sprzedaży energii, oczekując od nas doradztwa w tym zakresie, dlatego szukamy takich okazji do bezpośrednich spotkań. Wakacje i lokalne wydarzenia są ku temu bardzo dobrą okazją – mówi Robert Choma, prezes zarządu PGE Obrót.

Podczas rozmów z ekspertami będzie można m.in. poznać zalety wygodnych i ekologicznych rozwiązań oferowanych przez spółkę, takich jak np. eFaktura czy elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, które jest zawsze pod ręką. Każdy, kto podczas wizyty w strefie informacyjnej dołoży cegiełkę do dbania o środowisko naturalne i wyrazi zgodę na otrzymywanie faktury elektronicznej, będzie mógł wziąć udział w konkursie. Zabawa polega na wymyśleniu hasła promującego taką formę rozliczeń. Komisja konkursowa w każdej lokalizacji wybierze jednego zwycięzcę i nagrodzi go tabletem.

Do dyspozycji rodzin z dziećmi będzie namiot edukacyjny PGE pełen ciekawych atrakcji przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. Animatorzy zajmą się pociechami, a rodzice w tym czasie będą mieli swobodną możliwość, aby porozmawiać z pracownikami spółki.

Przystanki mobilnej strefy informacyjnej PGE wraz ze szczegółową mapką lokalizacji oraz więcej informacji o samej akcji, można znaleźć na stronie www.zapewniamyenergie.pl.