Ruszyły mobilne strefy informacyjne „Przystanek PGE”

30.07.2018

Mobilne strefy informacyjne w centrach 30 miast na terenie działania PGE Polskiej Grupy Energetycznej. Atrakcje i konkursy dla młodszych. Dla starszych możliwość porozmawiania z ekspertami, a także zapoznania się z szeroką ofertą produktów PGE Obrót oraz nowoczesnymi udogodnieniami w obsłudze klienta.

Strefy będą dostępne w godzinach od 10 do 16 w lokalizacjach najczęściej odwiedzanych w danym mieście. Składają się z kilku elementów.  W centrum bus z logotypem „Przystanek PGE. Zatrzymaj się u nas". Przed nim wygodne meble wypoczynkowe z chroniącymi przed słońcem parasolami , a także z balonami PGE. W namiotach ustawione będą technologiczne atrakcje, a także nowoczesne ekrany do prezentowania treści informacyjnych.

- Podczas terenowej akcji informacyjnej realizujemy strategię promowania szybkich, prostych, wygodnych i przyjaznych środowisku zdalnych kanałów kontaktu. Mowa głównie o eFakturze i eBOK, czyli biurze obsługi znajdującym się w naszym komputerze albo telefonie. Na różne sposoby pokazujemy, że jesteśmy blisko klientów, którzy coraz częściej potrzebują doradztwa i konsultacji. Zmorą rynku sprzedaży i to nie tylko energii, jest nieuczciwa konkurencja. Takie wydarzenia to bardzo dobra okazja do edukowania, zwłaszcza seniorów, jak nie dać się oszukać  – mówi Dariusz Czuk, prezes zarządu PGE Obrót.

Spółka cały czas rozwija obszar obsługi, w czym kluczową rolę odgrywa proces digitalizacji. Dlatego w mobilnych strefach zostaną wykorzystane nowoczesne tablety. Klienci będą mogli na miejscu zawrzeć umowę albo wybrać usługę. Wszystkie dane zostaną wprowadzone elektronicznie. A podpis złożą specjalnym długopisem na podkładce, dzięki czemu nie zostanie on utrwalony, ale od razu pojawi się w dokumencie w tablecie, pod wprowadzonymi danymi.

Tworzony w ten sposób  kompletny dokument powstaje bez zmarnowania nawet jednej kartki papieru. W podziękowaniu za przejście na eFakturę albo wybór eBOK, klienci otrzymają sadzonki drzew oraz roślin balkonowych.

Początek akcji informacyjnej w poniedziałek 30 lipca w Otwocku-Józefowie, następnie we wtorek Konstancin Jeziorna, a w środę 1 sierpnia Garwolin.

Gdzie w kolejnych dniach zatrzyma się „Przystanek PGE":

02 sierpnia – Wysokie Mazowieckie

03 sierpnia – Bełchatów

04 sierpnia – Biała Podlaska 

05 sierpnia – Wyszków

06 sierpnia – Siedlce

07 sierpnia – Pabianice

08 sierpnia – Nowy Dwór Mazowiecki

09 sierpnia – Wołomin

10 sierpnia – Radzyń Podlaski

11 sierpnia – Lublin

12 sierpnia – Biłgoraj

13 sierpnia – Grodzisk Mazowiecki

14 sierpnia – Zgierz

15 sierpnia – Radzymin

16 sierpnia – Kraśnik

17 sierpnia – Piaseczno

18 sierpnia – Legionowo

19 sierpnia – Sokołów Podlaski

20 sierpnia – Przasnysz

21 sierpnia – Tomaszów Mazowiecki

22 sierpnia – Radom

23 sierpnia – Ostrołęka

24 sierpnia – Grójec

28 sierpnia – Rzeszów

29 sierpnia – Leżajsk

30 sierpnia – Stalowa Wola

01 września - Radomsko