Kolejna edycja webinaru PGE Obrót dla klientów kupujących energię w trybie PZP

24.05.2024

PGE Obrót, spółka z Grupy PGE, po raz kolejny zorganizowała warsztaty dla klientów kupujących energię w trybie PZP. Wzięło w nich udział ponad 140 przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, podmiotów administracji publicznej, uczelni oraz szpitali z całej Polski. Tematyka spotkania dotyczyła m.in. planowania postępowań przetargowych i kwestii rozliczania prosumentów.

 

 

- Co roku zainteresowanie naszymi warsztatami jest bardzo duże, co potwierdza ich wartość. Webinar PGE Obrót jest doskonałą okazją do tego, aby szerzej spojrzeć na otoczenie rynkowe, nie tylko z perspektywy klientów, ale również sprzedawcy energii. To co gwarantujemy naszym uczestnikom, to na pewno duża dawka praktycznej wiedzy, przekazywanej przez doświadczonych ekspertów PGE Obrót. To również wartość dodana dla pracowników PGE Obrót, umożliwiająca bieżące monitorowanie potrzeb naszych Klientów – mówi Agnieszka Martyniuk, p.o. Prezes Zarządu PGE Obrót.

Podczas warsztatowego webinarium zostały poruszone kwestie planowania postępowań przetargowych i rozliczania prosumentów. Uczestnicy rozmawiali również o rynku energii na bazie notowań Towarowej Giełdy Energii. Nie zabrakło też tematów dotyczących OZE, a także elektronicznych rozwiązań, takich jak eFaktura czy elektroniczne Biuro Obsługi Klienta i aplikacja Moje PGE. Po warsztatach zainteresowani mogli zadać pytania i wyjaśnić wątpliwości.

PGE Obrót do tej pory zorganizowała siedem takich spotkań. Oprócz warsztatów online, przedstawiciele PGE Obrót biorą udział również w tradycyjnych spotkaniach i konferencjach samorządowych, w których opowiadają o efektywnych i ekologicznych rozwiązaniach, z których mogą skorzystać klienci instytucjonalni.