Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Strefa Partnera - Logowanie

Jeżeli jesteś handlowcem i masz problem z logowaniem proszę o kontakt: Paulina Luc (Paulina.Luc@gkpge.pl) , klientów zapraszamy na EBOK.

Chcesz podjąć z nami współpracę – Aplikuj

Zostań Partnerem Handlowym

Masz doświadczenie w zarządzaniu zewnętrzną siecią sprzedaży, posiadasz aktywną grupę handlowców i szukasz stabilnego partnera w biznesie - zgłoś się do nas.

Współpraca na zasadach umowy partnerskiej z zastrzeżeniem wyłączności współpracy oraz wskazaniem terenu działania zostanie podjęta tylko z wybranymi partnerami spełniającymi przyjęte kryteria m.in.:

  • doświadczenia w zarządzaniu grupami sprzedażowymi,
  • doświadczeniu w sprzedaży bezpośredniej - preferowane ee i/lub gazu,
  • posiadającymi aktywne zespoły sprzedażowe.

Aplikuj

Zostań Autoryzowanym
Przedstawicielem Handlowym

Masz doświadczenie w sprzedaży, jesteś nastwiony na sukces, budujesz relacje, a także cenisz długofalową współpracę ze stabilnym partnerem? Jeżeli jesteś gotowy prowadzić sprzedaż w ramach sieci sprzedaży Partnera Handlowego PGE Obrót S.A. - zgłoś swoją kandydaturę.

Aplikuj

Współpraca zostanie podjęta tylko z wybranymi osobami.

pgeobrot_site