Festiwal Muzyczny w Łańcucie

27.05.2008

Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A. i RZE Dystrybucja Sp. z o.o. sponsorują Festiwal Muzyczny w Łańcucie pod nową marką PGE Polskiej Grupy Energetycznej

Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A. i RZE Dystrybucja Sp. z o.o. sponsorują Festiwal Muzyczny w Łańcucie pod nową marką PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

W dniach 10-17 maja 2008 roku odbędzie się Muzyczny Festiwal w Łańcucie, który należy do najstarszych i najbardziej prestiżowych imprez kulturalnych w Polsce. To znamienite wydarzenie stanowi przedmiot dumy władz i mieszkańców województwa podkarpackiego. Tradycyjnie już od ponad dziesięciu lat w organizację tej imprezy jest zaangażowana rzeszowska energetyka. W tym roku tradycję tę pod nową marką PGE Polskiej Grupy Energetycznej – Sponsora strategicznego Muzycznego Festiwalu w Łańcucie, kontynuują dwie spółki energetyczne z Podkarpacia: Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A. i RZE Dystrybucja Spółka z o.o.W tegorocznej 47 już edycji imprezy szczególnym „energetycznym mecenatem” objęte są: koncert inauguracyjny w dniu 10 maja oraz koncert finałowy, który odbędzie się 17 maja. Dodatkowo sponsorowane są  2 koncerty: 25 kwietnia oraz 9 maja w Filharmonii Rzeszowskiej.Uczestnictwo w wydarzeniu kulturalnym tej rangi, jakim jest łańcucki festiwal wynika ze świadomego zaangażowania w najcenniejsze inicjatywy kulturalne, naukowe i sportowe, które skutecznie promują wizerunek PGE Polskiej Grupy Energetycznej wśród mieszkańców Podkarpacia. Wielkie zainteresowanie imprezą  ze strony ogólnopolskich mediów oraz melomanów z Polski i z zagranicy sprawia, że mecenat nad Muzycznym Festiwalem w Łańcucie jest więc swoistą inwestycją, która zarówno propaguje nową markę PGE jako Sponsora kultury o unikalnym charakterze, jak i pozytywnie wpływa na wizerunek Podkarpacia.