Prąd od PGE popłynie do Ustronianki

23.01.2019

PGE Obrót zawarła roczny kontrakt na sprzedaż energii elektrycznej z Ustronianką, znaną polską firmą zajmującą się produkcją wody mineralnej.

Spółka PGE Obrót, odpowiedzialna za sprzedaż energii elektrycznej w ramach Grupy Kapitałowej PGE, podpisała umowę na sprzedaż energii z Ustronianką. Umowę podpisano na rok z możliwością jej przedłużenia.

- Pozyskanie nowego partnera handlowego, jakim jest Ustronianka, to kolejny dowód na to, że dzięki wiedzy i doświadczeniu na temat rynku, potrafimy precyzyjnie dopasować ofertę do klientów, proponując im możliwie jak najlepsze warunki. Spersonalizowana obsługa handlowa, najwyższa jakość obsługi posprzedażowej i stawianie na partnerstwo w relacjach biznesowych przynosi efekty – mówi Jan Mądrzak, wiceprezes zarządu PGE Obrót.

Kontrakt z Ustronianką pokazuje, że przedsiębiorcy coraz częściej oczekują od firm energetycznych, że te zadbają nie tylko o konkurencyjną ofertę, ale także o stabilność i bezpieczeństwo energetyczne firmy.

Ustronianka to polska firma, z wielkimi tradycjami i o ugruntowanej pozycji na rynku, posiadająca jedną z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych rozlewni w Polsce. Doświadczenie i ciągły rozwój pozwalają jej na elastyczność w działaniu, co przekłada się na dużą jakość i innowacyjność nowych produktów. Jest pionierem na rynku wód funkcjonalnych w Polsce. Wprowadziła na rynek wodę z jodem, a kilka lat temu pozyskała możliwość produkcji w pełni naturalnych, niegazowanych napojów bez konserwantów

- Dzięki rozpoczęciu współpracy z PGE Polską Grupą Energetyczną, wśród naszych partnerów handlowych znalazło się kolejne, bardzo ważne na rynku przedsiębiorstwo, tym razem z sektora elektroenergetycznego. To Spółka o wypracowanej przez lata renomie, gwarantująca wysoką jakość usług i przede wszystkim posiadająca ofertę spełniającą nasze oczekiwania, czego efektem jest podpisanie umowy - powiedział Janusz Rubas, wiceprezes zarządu Ustronianka sp. z o.o.