Świąteczny prezent Fachowców PGE dla domów dziecka w całej Polsce

19.11.2016

W 22 domach dziecka na terenie całego kraju Mikołaj będzie miał w tym roku twarz Fachowca PGE. W ramach oferty "Prąd jak prąd, ale z pomocą fachowców" PGE postanowiło sprawić świąteczny prezent najmłodszym i dokonać w wybranych placówkach bezpłatnych, kompleksowych napraw. Akcją która rusza 21 listopada.

Pierwszym etapem trasy Fachowców PGE jest wizyta w krakowskim Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Parkowa”. Zespół specjalistów, w skład którego wchodzą: elektryk, ślusarz, hydraulik, szklarz, technik urządzeń grzewczych i gazowych, dekarz oraz informatyk i serwisant sprzętu RTV lub AGD, będzie dokonywał wszelkich niezbędnych napraw i usprawnień, takich jak udrożnienia instalacji hydraulicznych, uszczelnienia dachów, przegląd sprzętu komputerowego, naprawa pralek, kuchenek, zamków i instalacji elektrycznych. Czas podczas wizyty fachowców umili podopiecznym świąteczny koncert zespołu Recycling Band.

Kampania „Prąd z pomocą fachowców” spotkała się z pozytywnym odbiorem społecznym, a efekty sprzedażowe z nawiązką spełniają nasze oczekiwania. Dziennie podpisujemy bowiem kilkaset nowych umów na sprzedaż energii. W ramach odpowiedzialnego społecznie podejścia do prowadzonej przez nas działalności biznesowej, postanowiliśmy wesprzeć placówki opiekuńcze bezpłatną pomocą naszych fachowców. Mamy nadzieję, że zaoferowane przez nas wsparcie oraz koncerty Recycling Band przyczynią się do stworzenia ciepłej, świątecznej atmosfery podopiecznym domów dziecka w całej Polsce – mówi Henryk Baranowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Świąteczny koncert Recycling Band w czasie napraw Fachowców PGE

Towarzyszący Fachowcom PGE zespół Recycling Band to grupa pięciu muzyków, którzy zagrają na specjalnie przygotowanych instrumentach zrobionych z przedmiotów pochodzących z recyklingu, w tym m.in. urządzeń elektrycznych. Dźwięki wypłyną np. z gitary, której pudło rezonansowe zrobione jest z mikrofali oraz pustego pojemnika na wodę, bębna pralki, który jest elementem perkusji, blendera czy młynka do kawy. Podczas koncertu w Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Parkowa” w Krakowie, Recycling Band zagra nie tylko swoje własne kompozycje i największe przeboje, ale także kolędy.

Po wizycie w Krakowie ekipa Fachowców PGE uda się do Rzeszowa, gdzie 22 listopada odwiedzi Dom dla Dzieci i Młodzieży „Przystań”.

Szczegóły trasy fachowców PGE dostępne są na stronie www.zapewniamyenergie.pl.

O ofercie

Rozwijana od 2015 r. przez PGE Polską Grupę Energetyczną formuła „Prąd jak Prąd” powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów. W jej nowej, rozszerzonej odsłonie, klienci otrzymują nie tylko gwarancję ceny, nawet do końca 2019 r., ale także pomoc specjalistów, będących do dyspozycji klientów. Firma przygotowała trzy pakiety, które umożliwiają skorzystanie z usług fachowców nawet ośmiu branż.

Oferta „Prąd jak Prąd, ale z pomocą fachowców” jest dostępna w portfolio PGE od 3 października br. Oferta jest dostępna dla klientów z całego kraju. Szczegóły znajdują się na stronie www.zapewniamyenergie.pl, w stacjonarnych Biurach Obsługi Klienta oraz na infolinii PGE Contact Center 422 222 222.