PGE Obrót zachęca do przejścia na eFakturę

17.08.2023

Klienci PGE Obrót, spółki z Grupy PGE odpowiedzialnej za sprzedaż energii, coraz chętniej korzystają z cyfrowych usług. Największą popularnością cieszy się eFaktura, z której korzysta już ponad 1,5 mln klientów.

Ten cyfrowy trend jest efektem coraz większej świadomości społeczeństwa, zarówno w kwestii ekologii, jak i korzyści wynikających z e-rozwiązań. PGE Obrót prowadzi w tym obszarze aktywne działania informacyjne i promocyjne. Dla klientów, którzy zdecydują się na przejście na PGE eFakturę, przygotowany został specjalny bonus.

Troska o środowisko spotyka się z coraz większą wrażliwością i świadomością otoczenia. W PGE Obrót promujemy ekologiczne standardy. Nie tylko zapewniamy naszym klientom dostęp do zielonej energii, ale także udostępniamy takie usługi jak eFaktura. Cieszymy się, że coraz więcej klientów korzysta i docenia to narzędzie.
Janusz Magoń, p.o. prezesa zarządu PGE Obrót

Łatwa i szybka aktywacja PGE eFaktury

Aby przejść na PGE eFakturę wystarczy wypełnić elektroniczny formularz dostępny na stronie www.gkpge.pl/efaktura lub skorzystać z serwisu PGE eBOK. Dzięki tym narzędziom wyrażenie zgody na elektroniczną fakturę jest bezpieczne i zajmuje tylko kilka chwil. Można też skorzystać z tradycyjnych rozwiązań i aktywować eFakturę, np. korespondencyjnie, e-mailowo, telefonicznie lub w dowolnym Biurze Obsługi Klienta.

Wygoda i korzyści

Wystawiony przez PGE Obrót dokument trafia na wskazany przez klienta adres
e-mail. Nie trzeba więc czekać na przesyłkę, chodzić do banku lub na pocztę ani wypełniać druków polecenia przelewu. Wszystko można zrobić za pomocą jednego kliknięcia bez wychodzenia z domu, w dowolnym i dogodnym dla siebie momencie, realizując przelew internetowy wybierając szybką opcję „zapłać online”.

Klient swoją PGE eFakturę może również opłacić poprzez elektroniczne Biuro Obsługi Klienta - PGE eBOK, w którym dodatkowo na bieżąco może sprawdzić historię swoich płatności oraz rachunków.

Dodatkowe bonusy

Klientom, którzy skorzystają z tego rozwiązania, PGE Obrót oferuje jednorazowy bonus w postaci 20 zł na poczet kolejnego rachunku. Warunkiem jest wyrażenie zgody na PGE eFakturę za pośrednictwem elektronicznego formularza lub w serwisie PGE eBOK. Szczegóły akcji znajdują się na stronie internetowej Bonus z eFakturą (gkpge.pl). Promocja obowiązuje do 31 października 2023 r. lub wyczerpania limitu określonego w regulaminie akcji.

Jeśli przy aktywowaniu eFaktury klienci dodatkowo wyrażą zgodę marketingową dla podmiotów trzecich to otrzymają rabat 25 proc. na produkty marki Ariete Sprzedawcy Gero Sp. z o.o w PGE eSklep. Szczegóły akcji znajdują się na www.sklep.gkpge.pl. Promocja obowiązuje do 30 września 2023 r.