Polecenie zapłaty - nowy sposób regulowania płatności

30.05.2011

Z myślą o wygodzie swoich Klientów PGE Obrót S.A. uruchomiła nowoczesny i wygodny sposób regulowania płatności za energię elektryczną w formie Polecenia zapłaty.

 Wygodnie i bezpiecznie

Z myślą o wygodzie swoich klientów PGE Obrót S.A. uruchomiła  nowoczesny i wygodny sposób regulowania płatności za energię elektryczną w formie Polecenia zapłaty.

Kierowana do gospodarstw domowych i niewielkich przedsiębiorstw usługa Polecenie zapłaty umożliwia automatyczne pobierane należności za energię elektryczną z rachunku bankowego klienta na podstawie wcześniejszej jego zgody.

Korzyści wynikające z oferty to oprócz oszczędności czasu i pieniędzy (większość banków nie pobiera prowizji za usługę lub opłaty są niższe od wpłat gotówkowych bądź standardowych przelewów) również gwarancja terminowego regulowania faktur wykluczającego jakiekolwiek opóźnienia czy błędy. Klient otrzymuje fakturę z informacją o wysokości należności, dzięki czemu ma możliwość kontrolowania opłat.

Taka forma rozliczeń bezgotówkowych dostępna jest w większości banków w kraju. Usługa oparta jest na ogólnopolskim systemie elektronicznej wymiany danych między bankami, co jest gwarancją pełnego bezpieczeństwa.


Dokładniejsze informacje o sposobach płatności należności za energię elektryczną znajdują się na stronie: