Zapraszamy na „Energetyczne Wakacje”

31.07.2014

Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury przy wsparciu PGE Obrót S.A. serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 5 do 11 lat na wspaniałą energetyczną przygodę w dniach 4 -29.08.2014r.

Profesor Doświadczalski, Ekoludek, Enegroludek i inni udowodnią, że nauka i zabawa idą w parze. W programie zajęcia fotograficzne, sportowe, dotyczące energii elektrycznej, ochrony przyrody, telefonu alarmowego i służb ratunkowych oraz fizyki i chemii.

Zajęcia prowadzone będą w formie gier dydaktycznych, doświadczeń, eksperymentów, filmów edukacyjnych, gier ruchowych i zespołowych, co z pewnością zapewni doskonałą zabawę ora dużo uśmiechu i przyjemności czerpanej z nauki.

Dla uczestników przewidziano także wyjazd do Muzeum Energetyki Podkarpackiej w Rzeszowie, magicznego miejsca, które zobaczyć do tej pory mogli tylko nieliczni. Znajdują się tam unikatowe pamiątki sięgające początków podkarpackiej energetyki.

- Pomysł, aby podczas tej akcji połączyć zabawę z edukacją zasługuje na szczególne uznanie, dlatego PGE Obrót S.A. postanowiła być partnerem tego projektu. „Energetyczne Wakacje” będą dla dzieci wyjątkowe dzięki temu, że przygotowane są dla nich niecodzienne atrakcje, o których długo będą wspominać – mówi Agnieszka Szczekala, rzecznik prasowy PGE Obrót S.A.

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Zgłoszenia, szczegółowy opis zajęć oraz regulamin uczestnictwa na stronie http://energetyczne-wakacje.interpiano.pl/pol Zbiórka już 4 sierpnia, o godz. 9:00, w siedzibie Fundacji, przy ul. 3 maja 15/3 w Sanoku.

Serdecznie zapraszamy!