Aktualności

Filtry

„Eko Energia PGE” – to nowy produkt Spółki proponowany firmom, dla których dbałość o środowisko naturalne jest ważnym elementem polityki odpowiedzialnego biznesu.

Czytaj więcej

W imieniu PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Lublinie, informujemy, że z dniem 22.02.2012r. ulega zmianie adres siedziby oddziału z ulicy Garbarskiej 21 w Lublinie na nowy adres przy ulicy T. Zana 32 A w Lublinie.

Czytaj więcej

Można zaoszczędzić na rachunkach… Małe i średnie firmy oraz gospodarstwa domowe mogą zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną, jeśli skorzystają z propozycji PGE pod nazwą "Zimowa oferta". Spółka zapewnia odbiorcom niezmienną cenę nawet do końca 2013 r.

Czytaj więcej

„Od J.S. Bacha do K. Pendereckiego” – to idea Festiwalu Muzycznego, który odbył się w Łańcucie (20 – 29. 05.br.). Mecenasem tego wydarzenia jest Grupa Kapitałowa PGE.

Czytaj więcej

27 stycznia 2012 roku, PGE Obrót S.A. otworzyła nowy Punkt Sprzedaży w Rzeszowie. Placówka w centrum handlowym Millenium Hall czynna jest od poniedziałku do soboty w godz. 10-19, a w niedziele w godz. 10-18.

Czytaj więcej

Od 1 grudnia 2011 roku PGE Obrót Spółka Akcyjna wprowadza nową "Taryfę dla energii elektrycznej dla Klientów biznesowych w grupach taryfowych A, B, C i R".

Czytaj więcej

Od dnia 2 listopada 2011 r. ulegają zmianie godziny pracy Biur Obsługi Klienta. Godziny otwarcia BOK-ów będą bardziej dogodne dla klientów PGE Obrót S.A.

Czytaj więcej

PGE Obrót S.A. nie prowadzi obecnie żadnych akcji dotyczących aktualizacji umów bezpośrednio w domu Klienta.

Czytaj więcej

W rankingu Największych Firm Podkarpacia „Złota setka” PGE Obrót S.A. zajęła niekwestionowane 1. miejsce. Ranking zorganizowali: dziennik „Nowiny” oraz Wyższa Szkoła Zarządzania w Rzeszowie.

Czytaj więcej

„Lider Województwa Podkarpackiego” oraz „Wiarygodna Firma” – to wyróżnienie i certyfikat, które PGE Obrót S.A. przyznała Izba Przemysłowo-Handlowa w Rzeszowie.

Czytaj więcej