Aktualności

Filtry

PGE Obrót S.A. nie prowadzi obecnie żadnych akcji dotyczących aktualizacji umów bezpośrednio w domu Klienta.

Czytaj więcej

W rankingu Największych Firm Podkarpacia „Złota setka” PGE Obrót S.A. zajęła niekwestionowane 1. miejsce. Ranking zorganizowali: dziennik „Nowiny” oraz Wyższa Szkoła Zarządzania w Rzeszowie.

Czytaj więcej

„Lider Województwa Podkarpackiego” oraz „Wiarygodna Firma” – to wyróżnienie i certyfikat, które PGE Obrót S.A. przyznała Izba Przemysłowo-Handlowa w Rzeszowie.

Czytaj więcej

Na kolejny XV Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych przyjechali nasi rodacy z 16 krajów ze wszystkich kontynentów. PGE Obrót S.A wspierała finansowo to wyjątkowe wydarzenie.

Czytaj więcej

Informacja o wypłacie dywidendy z zysku za rok obrotowy 2010 dla akcjonariuszy posiadających akcje na okaziciela

Czytaj więcej

Od dnia 1 września 2010 r. w ramach Spółki PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie sprzedażą energii elektrycznej zajmuje się Centrala PGE Obrót S.A. i 7 Oddziałów Spółki.

Czytaj więcej

Z myślą o wygodzie swoich Klientów PGE Obrót S.A. uruchomiła nowoczesny i wygodny sposób regulowania płatności za energię elektryczną w formie Polecenia zapłaty.

Czytaj więcej

Informacja dotycząca przydziału Akcji Połączeniowych

Czytaj więcej

Memorandum Informacyjne PGE Obrót S.A. opublikowane w związku z ofertą publiczną 4 148 626 akcji na okaziciela serii B, C, D, E, F, G, H PGE Obrót S.A.

Czytaj więcej

W dniu 31 sierpnia 2010 r. Sąd rejestrowy wydał postanowienie o rejestracji połączenia PGE Obrót S.A.

Czytaj więcej