Aktualności

Filtry

Informujemy, że z dniem 6 lutego 2010 zmieniona została taryfa dla gospodarstw domowych

Czytaj więcej

W punktach oznaczonych logo VIA - Moje Rachunki klienci PGE Obrót S.A. mogą dokonać płatności gotówką za energię elektryczną z prowizją 0,99 PLN za każdy blankiet rachunku.

Czytaj więcej

Informujemy, że z dniem 24 listopada 2009 roku, w związku z restrukturyzacją Polskiej Grupy Energetycznej, została zmieniona nazwa Firmy PGE Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A. na PGE Obrót S.A.

Czytaj więcej

Z uwagi na duże zainteresowanie klientów oferta „Taryfy Z Parasolem 2010” została przedłużona do 31 sierpnia 2009

Czytaj więcej

W dniu 12 maja 2009r. upłynął termin składania oświadczeń o zamiarze zamiany akcji spółki PGE Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A. na akcje spółki PGE Energia S.A.

Czytaj więcej

PGE ENERGIA Spółka Akcyjna z siedzibą w Lublinie wzywa wszystkie osoby uprawnione (zgodnie z art. 2 pkt 4 ustawy z dnia 19 grudnia 2008 roku) do składania pisemnych Oświadczeń o zamiarze zamiany akcji.

Czytaj więcej

Otwarcie ofert odbędzie sie w dniu 24.02.2009 r.

Czytaj więcej

Oświadczenie Zarządów Spółek PGE Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A. i PGE Dystrybucja Rzeszów Sp. z o.o. w sprawie manifestacji zorganizowanej przez organizacje związkowe z zakładów Huty Stalowa Wola w dniu 5.02.2009 r.

Czytaj więcej

Stanowisko Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" Rzeszowski Zakład Energetyczny w sprawie manifestacji organizowanej przez organizacje związkowe z zakładów Huty Stalowa Wola w dniu 5.02.2009 r.

Czytaj więcej

Fotoreportaż z demonstracji zakładów Huty Stalowa Wola przed siedzibą PGE Rzeszowski Zakład Energetyczny oraz PGE Dystrybucja Rzeszów sp. z o.o.

Czytaj więcej