• Mobilne Biuro Obsługi Klienta PGE w każdą środę w Janowie Lubelskim

  18.02.2020

  Klienci PGE Obrót z Janowa Lubelskiego i okolic będą mogli zrealizować w mobilnym punkcie wszelkie kwestie związane z energią elektryczną i gazem. Specjalny pojazd przystosowany do obsługi w terenie, będzie odwiedzał Janów Lubelski cyklicznie, począwszy od środy 19 lutego.

  mobilny_bok.jpg
 • Zarządzaj zużyciem energii w biznesie z PGE Obrót

  17.02.2020

  PGE Obrót, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, rozwija nowe projekty z zakresu efektywności energetycznej. W tym celu, we współpracy z partnerami biznesowymi, przygotowała specjalną ofertę dla klientów biznesowych, która pozwala na  monitorowanie i redukowanie zużycia energii, wzmacniając efektywność energetyczną, i w konsekwencji, generując oszczędności. 

 • Zmiana lokalizacji BOK w Legionowie

  13.02.2020

  PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Warszawie informuje, że od 17.02.2020 r. nastąpi zmiana lokalizacji Biura Obsługi Klienta w Legionowie przy ul. Piłsudskiego 31 A.

  Nowy adres Biura Obsługi Klienta: Legionowo, ul.  Mrugacza 1.

 • Klienci PGE Obrót przechodzą na elektroniczne faktury

  10.02.2020

  Największy sprzedawca energii w Polsce notuje dynamiczny wzrost klientów, którzy wybierają eFakturę, zamiast tradycyjnej formy rozliczeń. Z tego rozwiązania skorzystało już pół miliona odbiorców.

 • Uwaga na fałszywe strony logowania do PGE eBOK

  03.02.2020

  Nadawca wiadomości SMS podszywając się pod PGE Polską Grupę Energetyczną wysyła nieprawdziwe informacje o planowanym wyłączeniu prądu w związku z rzekomo nieuregulowanymi płatnościami. W SMS-ach znajduje się link prowadzący do strony łudząco przypominającej stronę logowania do elektronicznego Biura Obsługi Klienta PGE, a stamtąd do strony z listą banków i systemu płatności elektronicznej.

pgeobrot_site