• PGE Obrót przypomina o możliwości zdalnego doładowania liczników przedpłatowych

  25.03.2020

  Największy sprzedawca energii w Polsce, wchodzący w skład Grupy Kapitałowej PGE, zachęca do kontaktu zdalnego. W ten sposób, czyli bez konieczności wychodzenia z domu, można również kupić energię elektryczną dla liczników przedpłatowych.

 • PGE Obrót ostrzega przed fałszywymi wezwaniami do zapłaty

  20.03.2020

  W ostatnich dniach pracownicy spółki PGE Obrót odbierają liczne zgłoszenia od klientów, którzy otrzymali podejrzane wiadomości SMS. Nadawca, wykorzystując trudną sytuację związaną z zagrożeniem koronawirusem, podszywa się pod PGE Polską Grupę Energetyczną i wysyła informacje o planowanym wyłączeniu prądu w związku z rzekomo nieuregulowanymi płatnościami.

 • PGE zamyka Biura Obsługi Klienta i pracuje zdalnie

  16.03.2020

  Z powodu pandemii koronawirusa i wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego, kontynuując zdecydowane działania mające na celu troskę o bezpieczeństwo oraz zdrowie klientów i pracowników, największy sprzedawca energii w Polsce do odwołania zamyka stacjonarne placówki obsługi.

 • Zmiana lokalizacji BOK w Suwałkach

  09.03.2020

  PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Białymstoku informuje, że od 16 marca 2020 r. nastąpi zmiana lokalizacji Biura Obsługi Klienta w Suwałkach przy ul. Piaskowej 1.

  Nowy adres Biura Obsługi Klienta: Suwałki, ul. Jana Pawła II 8, lok. 5

 • PGE Obrót po raz kolejny z godłem „Firma Przyjazna Klientowi”

  26.02.2020

  PGE Obrót z Grupy Kapitałowej PGE, zajmująca się sprzedażą energii do odbiorców końcowych, została uhonorowana godłem „Firma Przyjazna Klientowi”. Spółka otrzymała prestiżową nagrodę już po raz siódmy z rzędu. W badaniach klienci wskazali, że to firma z wysokim poziomem obsługi, gwarantująca stabilność i bezpieczeństwo.

  fpk_obrotslajder.jpg
pgeobrot_site