• Sezon grzewczy z PGE Obrót

  28.10.2020

  „Cieplej z PGE” to propozycja, na którą składa się doradztwo techniczne wraz z doborem urządzeń, sprzedaż i montaż nowoczesnych kotłów gazowych, a także atrakcyjna oferta zakupu paliwa gazowego. Kolejna edycja oferty obowiązywać będzie od 1 listopada.

  Więcej
 • PGE Obrót ostrzega przed fałszywymi wezwaniami do zapłaty

  09.10.2020

  Pracownicy PGE Obrót, spółki z Grupy Kapitałowej PGE, zajmującej się sprzedażą energii do odbiorców końcowych otrzymują w ostatnich dniach liczne zgłoszenia dotyczące podejrzanych wiadomości e-mail.

  Więcej
 • PGE Obrót zachęca do korzystania z eFaktury

  28.09.2020

  Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie klientów oraz w trosce o środowisko naturalne, największy sprzedawca energii elektrycznej należący do Grupy PGE udostępnia kolejny sposób, za pomocą którego jeszcze łatwiej można aktywować PGE eFakturę. W ciągu roku Spółka wysyła prawie 1,5 mln elektronicznych dokumentów rozliczeniowych.W ciągu roku Spółka wysyła prawie 1,5 mln elektronicznych dokumentów rozliczeniowych.

  Więcej
 • Coraz więcej Klientów PGE Obrót wybiera kanały zdalne

  17.09.2020

  W trakcie trwającej epidemii znacznie przybyło Klientów, którzy realizują sprawy bez wychodzenia z domu. Infolinia PGE notuje wzrost połączeń o 30 proc. w porównaniu do początku roku.

  Więcej
 • „Dobry klimat z PGE” – czyli nowa oferta na zakup prądu i klimatyzatora od PGE

  25.08.2020

  PGE Obrót, spółka z Grupy PGE i największy sprzedawca energii elektrycznej w Polsce oferuje Klientom możliwość zakupu wysokiej jakości klimatyzatorów w atrakcyjnej cenie oraz rozliczanie energii elektrycznej na preferencyjnych warunkach.

  Więcej
pgeobrot_site