• Klienci PGE Obrót chętnie podpisują umowy zdalnie

  26.05.2020

  Coraz więcej Klientów PGE Obrót, największego sprzedawcy energii elektrycznej w Polsce, wchodzącego w skład Grupy Kapitałowej PGE, podpisuje umowę bez wychodzenia z domu, wykorzystując do tego profil zaufany. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy z tej możliwość skorzystało już ponad tysiąc Klientów.

  Więcej
 • Prezes PGE Polskiej Grupy Energetycznej dziękuje Klientom za odpowiedzialność w czasie epidemii

  25.05.2020

  Zapraszamy do zapoznania się z listem prezesa PGE Polskiej Grupy Energetycznej kierowanym do Klientów drogą elektroniczną.

  Więcej
 • PGE ponownie otwiera stacjonarne placówki obsługi

  15.05.2020

  PGE Obrót i PGE Dystrybucja od poniedziałku, 18 maja, stopniowo wracają do stacjonarnej obsługi klientów z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa. PGE zachęca klientów, aby w pierwszej kolejności korzystali jednak ze zdalnych kanałów kontaktu.

  Więcej
 • PGE Obrót razem z Caritasem pomaga Seniorom

  13.05.2020

  PGE Obrót, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, zajmująca się sprzedażą energii do odbiorców końcowych, wsparła finansowo inicjatywę polegającą na pomocy Seniorom w ich codziennym funkcjonowaniu w czasie pandemii koronawirusa. Organizatorem akcji jest Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

  Więcej
 • Informacja dla Klientów PGE Obrót S.A.

  13.05.2020

  PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Białymstoku informuje, że od 18 maja 2020 r. nastąpi zmiana lokalizacji Biura Obsługi Klienta w Ełku przy ul. Sportowej 1.

  Nowy adres Biura Obsługi Klienta: 19-300 Ełk, ul. Słowackiego 10 lok. 1UA

  Więcej
pgeobrot_site