• PGE Obrót partnerem świętokrzyskich „Senioraliów”

  14.09.2021

  Podczas spotkania pracownicy PGE Obrót, spółki zajmującej się sprzedażą energii elektrycznej
  w Grupie PGE, informowali o tym, jak nie dać się oszukać. Opowiadali m.in. o korzyściach wynikających z korzystania z kanałów zdalnych, które dla seniorów są komfortowym rozwiązaniem.

  Więcej
 • PGE przypomina: Uwaga na fałszywe SMS-y

  02.09.2021

  PGE Obrót zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii apeluje o ostrożność w związku z pojawiającymi się fałszywymi wiadomościami kierowanymi do Klientów. Zawierają one informację o braku uregulowania płatności, co może spowodować wstrzymanie dostaw energii. Spółka podkreśla, jak odróżnić fałszywe SMS-y od prawdziwych wiadomości.

  Więcej
 • PGE Obrót rozszerza swoją ofertę

  26.08.2021

  PGE Obrót, spółka zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii, wprowadza nową propozycję dla Klientów. Oprócz popularnej pomocy fachowców otrzymują oni dodatkowo ubezpieczenie mienia, a także możliwość skorzystania z OC w życiu prywatnym.

  Więcej
 • PGE razem z Klientami wspiera Fundację Gajusz

  12.08.2021

  PGE Obrót, spółka zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii do odbiorców końcowych, zachęca swoich Klientów do przejścia na PGE eFakturę i włączenia się w akcję charytatywną i wsparcie pracy opiekunek w stacjonarnym hospicjum dla nieuleczalnie chorych dzieci w Łodzi.

  Więcej
 • Szanowni Klienci,

  06.08.2021

  informujemy, że 13 sierpnia 2021 r. (piątek), wszystkie Biura Obsługi Klienta PGE Obrót będą nieczynne. 

  Więcej
pgeobrot_site